Aktuality

4. září

Komunální volby 2018

Volby do zastupitelstev obcí se uskuteční dne 5.10.2018 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a dne 6.10.2018 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.


3. září

Pátý ročník Rybnišťského Bivoje se vydařil

V sobotu 1. září se ve večerních hodinách v klubovně na místním fotbalovém hřišti konala „Oldies párty“ s peckami nejen 70. - 80. let. V režii DJ Kraťase zazněly i krásné devadesátky a hity současnosti. Večer se velmi vydařil, potenciální Bivojové nabrali sílu na následující den, kdy proběhl kvůli deštivému počasí odložený 5. ročník soutěžního klání „Rybnišťský Bivoj“.


31. července

Virtuální procházky obcemi České republiky

Projděte se virtuálně po zajímavých místech naší obce, nahlédněte i k sousedům. Ale nezapomeňte si skutečný výlet k nám naplánovat!


23. července

!!!!! VÝSTRAHA – zvýšené nebezpečí vzniku požárů !!!!!

Český hydrometeorologický ústav vydal vzhledem k teplému a převážně suchému počasí pro kraje Praha, Středočeský, Ústecký a část Libereckého kraje výstrahu číslo PVI_2018/63 na zvýšené nebezpečí vzniku požárů.


9. července

Cyklistický závod Tour de Feminin 2018

31. ročník mezinárodního etapového cyklistického závodu žen Tour de Feminin skončil. Celkové hodnocení proběhlo po dojezdu 5. etapy v Krásné Lípě v neděli 8.7.2018. Čtyřdenní závod rozdělený do pěti etap nakonec vyhrála Američanka Leah Thomas, nejlepší česká závodnice a vrchařská specialistka Nikola Nosková skončila na šestém místě.


1. července

Petice Vládě ČR, Ústeckému kraji, Všeobecné zdravotní pojišťovně

My, podepsaní, důrazně žádáme, aby Ústecký kraj, Všeobecná zdravotní pojišťovna a další pojišťovny a vláda ČR v rámci své kompetence ve vztahu ke zdraví a zdravotním službám občanům Ústeckého kraje zajistily dostupnost a kvalitu zdravotních služeb ve Šluknovském výběžku a začaly plnit zákony a Ústavu ČR v plném rozsahu a nadále nezhoršovaly už i tak nedostatečnou úroveň veřejných služeb na Šluknovsku!


Časopis

časopis

Přečtěte si nejnovější vydání našeho obecního časopisu.

časopis

Úřední hodiny

Po 8 - 12 13 - 16
Ut 8 - 15  
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 15  
8 - 13  

 

Czech POINT


Výpisy z informačních systémů veřejné správy či základních registrů

Podání vůči státní správě

Autorizovaná konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby
a naopak

Založení a správa datové schránky

...a další.