Aktuality

17. srpna

Dolní Poustevna slaví 100 let

K oslavě 100 let od povýšení na město připravili v Dolní Poustevně bohatý nejen hudební program v pátek a sobotu 7. a 8. září 2018.


10. srpna

Kdo bude Rybnišťským Bivojem?

Pátý ročník zábavného klání pro tatínky, dědečky a strýčky s podporou celé rodiny se uskuteční v sobotu 1.9.2018 od 15 hod. na fotbalovém hřišti v Rybništi. O večerní zábavu se postará DJ Kraťas na Oldies Párty od 19,30 hod.. Jste srdečně zvání!


1. srpna

Letní pozvání na kulturní a sportovní akce

Nahlédněte do pestré nabídky Podtolštejnského obšťastníku a navštivte některou z nabízených akcí v Dolním a Horním Podluží nebo v Jiřetíně pod Jedlovou.


31. července

Virtuální procházky obcemi České republiky

Projděte se virtuálně po zajímavých místech naší obce, nahlédněte i k sousedům. Ale nezapomeňte si skutečný výlet k nám naplánovat!


23. července

!!!!! VÝSTRAHA – zvýšené nebezpečí vzniku požárů !!!!!

Český hydrometeorologický ústav vydal vzhledem k teplému a převážně suchému počasí pro kraje Praha, Středočeský, Ústecký a část Libereckého kraje výstrahu číslo PVI_2018/63 na zvýšené nebezpečí vzniku požárů.


9. července

Cyklistický závod Tour de Feminin 2018

31. ročník mezinárodního etapového cyklistického závodu žen Tour de Feminin skončil. Celkové hodnocení proběhlo po dojezdu 5. etapy v Krásné Lípě v neděli 8.7.2018. Čtyřdenní závod rozdělený do pěti etap nakonec vyhrála Američanka Leah Thomas, nejlepší česká závodnice a vrchařská specialistka Nikola Nosková skončila na šestém místě.


Časopis

časopis

Přečtěte si nejnovější vydání našeho obecního časopisu.

časopis

Úřední hodiny

Po 8 - 12 13 - 16
Ut 8 - 15  
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 15  
8 - 13  

 

Czech POINT


Výpisy z informačních systémů veřejné správy či základních registrů

Podání vůči státní správě

Autorizovaná konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby
a naopak

Založení a správa datové schránky

...a další.