Aktuality

14. listopadu

Uzavření OÚ v Rybništi

Ve dnech 26. a 27.11.2018 bude Obecní úřad v Rybništi uzavřen.


12. listopadu

Vánoční stromeček rozsvítíme poslední listopadový pátek

Dne 30. listopadu 2018 zahájíme každoroční slavnostní rozsvícení obecního vánočního stromečku koncertem v kostele Sv. Josefa v 18 hod.. Pro velký úspěch v loňském roce opět vystoupí vokální uskupení PANOPTIKUM. Po rozsvícení stromu bude otevřena škola a pozve vás na vánoční jarmark. Ale venku vám zima nebude - zahřeje svařáček nebo čaj.


9. listopadu

Předvánoční tvoření

Obec Rybniště a kulturní komise vás zve na vánoční tvoření - ke kurzu pedigu (výroba a dekorace vánočního věnce nebo svícnu) a ke kurzu výroby vánočních přání. Zastavte se v sobotu 24. listopadu 2018 v klubově Klubu důchodců (Dům s pečovatelskou službou, č.p. 163).


5. listopadu

Obecní kalendář 2019

Při příležitosti 125. výročí založení Základní školy v Rybništi, které si připomeneme a trochu více oslavíme v červnu 2019, jsme se rozhodli vydat první obecní kalendář. Reklamní agentuře AWP Media z Varnsdorfu jsme předali poklady (fotografie) a ta nyní připravuje koncept kalendáře. Nechte se překvapit...


4. listopadu

Den úcty ke stáří v Rybništi

Tradiční setkání se v letošním roce konalo netradičně v prostorách Základní a mateřské školy Rybniště. Ve středu 31.10. přijaly pozvání tři desítky seniorů, na které čekaly překvapivě přívětivé prostory tělocvičny.


31. října

Ustavující zasedání Zastupitelstva obce Rybniště

Téměř bez zájmu veřejnosti se v úterý 30.10.2018 v 18 hod. nově zvolení zastupitelé sešli v zasedací místnosti Obecního úřadu v Rybništi na ustavujícím zasedání. Zastupitelstvo obce Rybniště potvrdilo do funkce starosty obce pana Ing. Romana Forferu a do funkce místostarostky paní Bc. Petru Vojtěchovou.


Časopis

časopis

Přečtěte si nejnovější vydání našeho obecního časopisu.

časopis

Úřední hodiny

Po 8 - 12 13 - 16
Ut 8 - 15  
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 15  
8 - 13  

 

Czech POINT


Výpisy z informačních systémů veřejné správy či základních registrů

Podání vůči státní správě

Autorizovaná konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby
a naopak

Založení a správa datové schránky

...a další.