Aktuality

4. října

Mladí hasiči soutěžili v Rybništi

Třetí ročník hasičské soutěže mladých hasičů v požárních útocích "O pohár starosty obce Rybniště" se konala v sobotu 30. září 2017 od 9 hodin na místním fotbalovém hřišti.


4. října

Den úcty ke stáří v Rybništi

U příležitosti mezinárodního dne seniorů pořádá Obec Rybniště tradiční setkání seniorů. Uskuteční se ve středu 18.10.2017 od 12 hodin v hospodě Kulturní dům v Rybništi.


18. září

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Upozornění pro vlastníky a uživatelé pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a.s., na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy ČEZ Distribuce, a.s.


13. září

Naše škola 4. září očima fotografa

O průběhu slavnostního přijetí nových prvňáčků a předání školní družiny, které se konalo v pondělí 4.9.2017 od 9 hodin, jsme psali na jiném místě. Ale protože šlo z pohledu školy i obce o velmi výjimečnou událost, vrácíme se k ní znovu.


12. září

Pozvánky na zářijové akce v okolí

Oslavy 111 let Gymnázia Rumburk. Trh regionálních produktů jako doprovodná akce 5. ročníku Festivalu lokální ekonomiky. Mezinárodní loutkový festival v Dolní Poustevně a okolí. Svěcení kostela sv. Martina v Markvarticích.


7. září

Nábor mladých dobrovolných hasičů

Máte doma děti a stále přemýšlíte, jaký jim vymyslet program na odpoledne? Nebo občas i na víkend? Mají vaše děti rády kolektiv, rády se učí novým věcem, nebojí se vody a toho, že se možná trochu zašpiní? Tak to je náš kolektiv pro Vás to pravé. Do našeho kroužku Mladých hasičů obce Rybniště rádi přijmeme nové členy. Více informací v přiloženém letáčku.


Časopis

časopis

Přečtěte si nejnovější vydání našeho obecního časopisu.

časopis

Úřední hodiny

Po 8 - 12 13 - 16
Ut 8 - 15  
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 15  
8 - 13  

 

Czech POINT


Výpisy z informačních systémů veřejné správy či základních registrů

Podání vůči státní správě

Autorizovaná konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby
a naopak

Založení a správa datové schránky

...a další.