Aktuality

6. listopadu

Předvánoční tvoření

V sobotu 25. listopadu 2017 od 9 do 13 hodin si pod vedením zkušené lektorky můžete vyzkoušet drátkování, dekorování vánočních ozdob různými technikami. Děti se mohou navíc zabavit tvořením z pedigu.


6. listopadu

Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku

Nenechte si v předvánočním čase ujít koncert vokálního uskupení PANOPTIKUM v pátek 24.11.2017 od 17 hod. v kostele sv. Josefa. Poté vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Rybniště, rozsvícení stromečku, něco na zahřátí i drobné občerstvení a ohňostroj na prostranství před školou.


24. října

O Rybništi... reportáž Ústecké televize

Naše obec ve středu 18.10.2017 přivítala Ústeckou televizi, která o Rybništi natočila krátký dokument, ve kterém se dozvíte nejen něco málo o obci a jejím okolí, ale také o aktivitách místních spolků, tipech na výlet, možnostech ubytování, apod.


19. října

Senioři se sešli na Dni úcty ke stáří

Na oslavu, kterou pořádá Obec Rybniště a která se konala ve středu 18.10. v Kulturním domě Rybniště, dorazily čtyři desítky rybnišťských seniorů.


4. října

Mladí hasiči soutěžili v Rybništi

Třetí ročník hasičské soutěže mladých hasičů v požárních útocích "O pohár starosty obce Rybniště" se konala v sobotu 30. září 2017 od 9 hodin na místním fotbalovém hřišti.


18. září

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Upozornění pro vlastníky a uživatelé pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a.s., na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy ČEZ Distribuce, a.s.


Časopis

časopis

Přečtěte si nejnovější vydání našeho obecního časopisu.

časopis

Úřední hodiny

Po 8 - 12 13 - 16
Ut 8 - 15  
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 15  
8 - 13  

 

Czech POINT


Výpisy z informačních systémů veřejné správy či základních registrů

Podání vůči státní správě

Autorizovaná konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby
a naopak

Založení a správa datové schránky

...a další.