Aktuality

16. prosince

PF 2019

Přejeme vám, abyste v čase adventním zapalovali plamínky lásky, rodinné sounáležitosti, klidu a pohody. Přejeme vám krásný předvánoční čas, příjemné prožití Vánoc se spoustou setkání s vašimi blízkými a v roce 2019 více radosti ze života...


14. prosince

Informace o změně ordinačních hodin praktických lékařů v Rybništi

Od nového roku bude praktický lékař pro děti a dorost MUDr. Dalibor Karbula nově ordinovat ve dnech středa a pátek a praktický lékař pro dospělé MUDr. Antonín Pečený ordinuje v Rybništi pouze v úterý.


1. prosince

Tradiční rozsvícení vánočního stromečku

V pátek 30. listopadu 2018 jsme společně přivítali adventní čas v Rybništi. Od 18 hodin se konalo v kostele Sv. Josefa nádherné vystoupení vokálního uskupení Panoptikum, které k nám zavítalo již podruhé.


5. listopadu

Obecní kalendář 2019

Při příležitosti 125. výročí založení Základní školy v Rybništi, které si připomeneme a trochu více oslavíme v červnu 2019, jsme se rozhodli vydat první obecní kalendář. Poprvé byl k vidění i k zakoupení za symbolických 125,- Kč na Vánočním jarmarku ZŠ a MŠ Rybniště.


4. listopadu

Den úcty ke stáří v Rybništi

Tradiční setkání se v letošním roce konalo netradičně v prostorách Základní a mateřské školy Rybniště. Ve středu 31.10. přijaly pozvání tři desítky seniorů, na které čekaly překvapivě přívětivé prostory tělocvičny.


31. října

Ustavující zasedání Zastupitelstva obce Rybniště

Téměř bez zájmu veřejnosti se v úterý 30.10.2018 v 18 hod. nově zvolení zastupitelé sešli v zasedací místnosti Obecního úřadu v Rybništi na ustavujícím zasedání. Zastupitelstvo obce Rybniště potvrdilo do funkce starosty obce pana Ing. Romana Forferu a do funkce místostarostky paní Bc. Petru Vojtěchovou.


Časopis

časopis

Přečtěte si nejnovější vydání našeho obecního časopisu.

časopis

Úřední hodiny

Po 8 - 12 13 - 16
Ut 8 - 15  
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 15  
8 - 13  

 

Czech POINT


Výpisy z informačních systémů veřejné správy či základních registrů

Podání vůči státní správě

Autorizovaná konverze dokumentů z listinné do elektronické podoby
a naopak

Založení a správa datové schránky

...a další.