Časopis

(pod)Vodník - Březen 2020

(pod)Vodník - Březen 2020

Práce v kulturním době pokračují. Obecní ples 2020. Odpadové hospodářství v roce 2019, Starostové ze Šluknovska jednali na sv. Valentýna ve Varnsdorfu. Nabídka palivového dřeva. Pozvánka na jarní tvoření.

Více »
(pod)Vodník - Únor 2020

(pod)Vodník - Únor 2020

Krátce z lednového zasedání zastupitelstva. Termíny kulturních akcí. Zdravotní péče. informace o projektu - nové centrum obce. Program rozvoje obce a dotazník pro veřejnost. Zprávy ze ZŠ a MŠ. Informace z Kostky Krásná Lípa.

Více »
(pod)Vodník - Leden 2020

(pod)Vodník - Leden 2020

Nová éra Kulturního domu Rybniště. Telegraficky z posledního zasedání zastupitelstva obce. Nové poplatky za psa. Vyhláška o místním poplatku z pobytu. Školní rybník slovy hospodáře. Rybniště z pohledu Policie ČR. Výroční zpráva jednotky SDH Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Prosinec 2019

(pod)Vodník - Prosinec 2019

Report z rozsvícení slavnostního stromečku, z předvánočního tvoření, o vystoupení Vládi Hrona (nejen) seniorům, výsledky TJ Tatran po podzimní části sezóny.

Více »
(pod)Vodník - Listopad 2019

(pod)Vodník - Listopad 2019

Den seniorů oslavíme ve Chřibské. Kulturní dům částečně zkolaudován. Práce na hřbitově. Krátce z jednání zastupitelstva. Brigáda na hrázi. Ohlédnutí za hasičskou soutěží. Fotbalisté TJ Tatran.

Více »
(pod)Vodník - Říjen 2019

(pod)Vodník - Říjen 2019

Informace z jednání zastupitelstva obce. Výzva k brigádě. Čipování psů v Rybništi. Zlatá svatba. Povedená oprava místní komunikace v Nové Chřibské. Informace z jednání Sdružení pro rozvoj Šluknovska. Reportáž z účasti na Hrách legrace a smíchu v Jiřetíně pod Jedlovou.

Více »
(pod)Vodník - Září 2019

(pod)Vodník - Září 2019

Jak to dopadlo s rybňišťskou Vlastou? Zahájení školního roku 2019/2020. Žádost o prořezání průjezdného profilu místních komunikací. Opravy a rekonstrukce v ZŠ - poděkování ředitelky. Péče o zeleň v obci není snadná. Letní soustředění soptíků.

Více »
(pod)Vodník - Srpen 2019

(pod)Vodník - Srpen 2019

Pozvánka na Rybnišťskou Vlastu. Něco málo o právech pacientů (nejen) ve Šluknovském výběžku. Poděkování zaměstnancům Lužické nemocnice. Připomenutí termínu zahájení školního roku. Pozvánka na soutěž mladých hasičů v Rybništi. Informace o Lipové - krajském vítězi soutěže Vesnice roku 2019. Rozlosování podzimní části okresní soutěže v kopané. O proběhlém turnaji starých gard v kopané nebo o účasti na florbalovém turnaji v Dolní Poustevně. TIP na výlet v Lužických horách.

Více »
(pod)Vodník - Červenec 2019

(pod)Vodník - Červenec 2019

Informace ze zasedání zastupitelstva obce. Milé malé vítání občánků. Informace k dotacím. Zpráva ze společného jednání starostů Šluknovska. Výsledky fotbalistů. Avízo k připravované akci Rybnišťská Vlasta.

Více »
(pod)Vodník - Červen 2019

(pod)Vodník - Červen 2019

Jaké byly slavnosti obce k 125. výročí školy a dětský den. Procházka na nové vozíčkářské trase. Krátká informace o rekonstrukci Kulturního domu. Oznámení Lužické nemocnice a polikliniky. Něco o našem fotbalu, ale i o tom reprezentačním (výběr starostů České republiky). Úspěchy malých hasičů.

Více »