Časopis

(pod)Vodník - Září 2022

(pod)Vodník - Září 2022

Slavnostní zahájení školního roku. Milostivé léto je zpět. Pozvánka na ZO. Kulturní akce v Rybništi. Rybnišťský Bivoj. Požár v NP České Švýcarsko pohledem velitele SDH Rybniště. TJ Tatran po startu sezóny. Dětský běžecký závod Parkmaraton. Informace z naší školičky v samostatné příloze.

Více »
(pod)Vodník - Srpen 2022

(pod)Vodník - Srpen 2022

Požár v Českém Švýcarsku. Vyhlášení doby zvýšeného nebezpečí vzniku požárů. Zahájení rekonstrukce nádraží. Rumburská nemocnice má nový web. Co se u nás dělo aneb události Policie ČR za první pololetí. Rozpis zápasů TJ Tatran Rybniště. Střecha na Hangáře téměř hotova. Pozvánka na Rybnišťského Bivoje a na další akce v okolí.

Více »
(pod)Vodník - Červenec 2022

(pod)Vodník - Červenec 2022

Pozvánka na akce v Rybništi. Zastupitelé zasedali před prázdninami. Kulturák má nového nájemce. Slavnosti obce a oslavy 150 let hasičů v Rybništi. Co se budovalo po obci obrazem. Výběr prázdninových akcí u sousedů. Tým GIBONů z Rybniště na Šnek Race. TJ Tatran skončil třetí v tabulce okresní soutěže v kopané po jarní části. Kontakt na Sportovní areál Českého Švýcarska. Samostatná příloha MŠ a ZŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Červen 2022

(pod)Vodník - Červen 2022

Pozvánky na akce v Rybništi; Krátce z květnového zasedání zastupitelstva obce; Nejede se Tour de Feminin; Kulturák "multifunkční"; z obecního plesu; Cozrovka dřevěnou stavbou roku; Kulturák pro děti, činnost mladých hasičů; co dělat když ve škole hoří; z činnosti MŠ a ZŠ Rybniště - samostatná příloha.

Více »
(pod)Vodník - Květen 2022

(pod)Vodník - Květen 2022

Pozvánka na akce v Rybništi a okolí; Hledáme provozovatele restaurace; Hromadné očkování psů a koček proti vzteklině; Hangár bude mít novou střechu; Cozrovka je zkolaudována a označena; Vodovody jsou zkolaudovány; Projektujeme dvě dopravní stavby; Hraničář zaplnil kulturák; Rej čarodějnic a černokněžníků; Soptíci vařili, zdobili, trénují; TJ Tatran na startu jara

Více »
(pod)Vodník - Duben 2022

(pod)Vodník - Duben 2022

Pozvánka na akce v dubnu a květnu. Rybářská sezóna na Školním rybníku zahájena. Z březnového zasedání zastupitelů. Upozornění na povinnou kontrolu kotle. Přespávačka v kulturáku. O jarním tvoření. Ocenění obce. O Maškarním bále Tolštejnského panství. Informace z Kostky Krásná Lípa. Transparentní účet skupiny Výběžek pro Ukrajinu Rozpis zápasů TJ Tatran Rybniště na jaře 2022. Informace k ohlašování pálení biologického odpadu.

Více »
(pod)Vodník - Březen 2022

(pod)Vodník - Březen 2022

Kulturní akce v Rybništi. Klub důchodců Rybniště. Nový vzdělávací web. Maškarní bál Tolštejnského panství. Prostory v Kulturním domě Rybniště lze pronajmout. Jak se v naší obci nakládalo s odpadem. Bleší trhy Horní Podluží. Pozvánky na akce. Informace z naší školičky.

Více »
(pod)Vodník - Únor 2022

(pod)Vodník - Únor 2022

Zastupitelstvo jednalo v únoru. Školní družina na bruslích. Hasiči Rybniště organizují sběr elektrozařízení. Informace k homeopatii. Podtolštejnský masopust. Cyklus přednášek o Českém nízozemí. Rybníček v Nové Chřibské prošel rekonstrukcí. Žádáme o dotace. Kulturní dům vybaven s pomocí dotace. První jízda sněžného skútru. Výroční valná hromada SDH Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Leden 2022

(pod)Vodník - Leden 2022

Shrnutí roku 2021. Zpráva z posledního zasedání zastupitelů v roce 2021. Obecní ples nebude. Rybniště má bronz. Co se u nás dělo aneb události Policie ČR. Kácení pod Hangárem. Taneční výsledky. Zákaz používání kotlů 1. a 2. emisní třídy. Nové možnosti testování COVID-19 ve Varnsdorfu. Podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí. Poplatek za psa a nájem pozemku. Čekáme na sníh.

Více »
(pod)Vodník - Prosinec 2021

(pod)Vodník - Prosinec 2021

PF 2022. Vánoční strom v Rybništi rozsvícen. Aktuality z Lužické rybky. Kontakty na zajímavé služby v obci. Dětská ordinace do odvolání uzavřena. Vydařená premiéra The PIX v kulturáku. Z koncertu Scotta Ibexe. Stříbrná svatba v Rybništi. Rybářská sezóna skončila, Pozvánka na vánoční mši svatou. Novoroční detox. Užitečné informace Energetického regulačního úřadu.

Více »