Časopis

(pod) Vodník - Duben 2024

(pod) Vodník - Duben 2024

Rychlá demolice objektu č.p. 205; Známky na popelnice na letní období; Pozvánka na tradiční Rej čarodějnic a černokněžníků; Reporty z akcí - Noc s Andersenem, jarní koncert a tvoření. Soptíci v březnu. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod) Vodník - Březen 2024

(pod) Vodník - Březen 2024

Kultura v Rybništi aneb do rybnišťského kulturáku vlezem (pozvánky na akce). Zastupitelstvo obce zasedalo v únoru. Investice roku 2024. Report z masopustu a obecního plesu. Sportovní rybolov na Školním rybníku začne 1. dubna. Rozpis zápasů TJ Tatran Rybniště v Okresní soutěži dospělých pro jaro 2024. Veřejná toaleta již slouží ke svému účelu.

Více »
(pod) Vodník - Únor 2024

(pod) Vodník - Únor 2024

Kulturní přehled akcí v Rybništi. Připomenutí splatnosti poplatku za psa a nájem z pronájmu pozemku v roce 2024. Souhrnná informace o odpadovém hospodářství v obci za rok 2023. Ze zprávy Policie ČR. Z výroční valné hromady SDH Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Leden 2024

(pod)Vodník - Leden 2024

Obecní PF 2024. Pozvánky na kulturní akce. V prosinci byl schválen rozpočet obce na rok 2024. Poradenství v programu Nová Zelená úsporám Light. Ohlédnutí za rokem 2023. Provedení ořezu dřevin je důležité. Soptíci v prosinci. Kabáti opět v kulturáku. Starostové jednali v Rybništi. Zpracování místní energetické koncepce. Nová pekárna ve Chřibské.

Více »
(pod)Vodník - Prosinec 2023

(pod)Vodník - Prosinec 2023

Kultura v Rybništi; Informace ke škodám černou zvěří v našich obcích ve Šluknovském výběžku; Sníh v Rybništi = radovánky na běžkách; Lužická rybka v novém; Nová cyklomapa regionu; Úspěch nejen Rybniště v soutěži OBEC 2030; Pozvánka na veřejné projednání energetické koncepce; Reporty z akcí; Fotbalisté přezimují první v tabulce; Nábor hasičů; Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Listopad 2023

(pod)Vodník - Listopad 2023

Pozvánky na kulturní akce, Zastupitelstvo zasedalo v říjnu. Nová střecha na obecním úřadě. Den úcty ke stáří v Rybništi. Elektrické smyčcové trio Inflagranti. Zajímavosti z regionu (výlov Kyjovské přehrady). Fotbalisté jsou první v tabulce. Závod hasičské všestrannosti a brannosti. Sezóna sportovního rybolovu do listopadu. Zeleň v parku odborně ošetřena. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod) Vodník - Říjen 2023

(pod) Vodník - Říjen 2023

Kultura v Rybništi - pozvánky; Vítání nových občánků; Zatupitelstvo se sešlo začátkem září; Známky na popelnici; Výzva k ořezu keřů, stromů a dřevin; Rybniště podporuje festival Výběžek Free Live; Rybnišťský Bivoj 2023; Parkoviště v Rybništi; Nabídka volného bytu; Hasiči hledají malé soptíky; Soutěž v Rybništi pro malé Soptíky; Fotbalisté pokračují dobrými výkony.

Více »
(pod)Vodník - září 2023

(pod)Vodník - září 2023

Pozvánky na akce v Rybništi. Noví prvňáčci v Rybništi - zahájení školního roku 2023/2024. Tolštejnské slavnosti 2023. Vydařený vstup fotbalistů do nové sezóny. Letní dětský tábor Soptíků.

Více »
(pod)Vodník - Srpen 2023

(pod)Vodník - Srpen 2023

Cyklotoulky po Tolštejnsku. Vandalství na místě, kde jsme to nečekali. Fotogenický Hangár. Výměna lamp veřejného osvětlení. Služby v Rybništi. Veřejné WC v Rybništi. Pozvánky na akce. Rozpis zápasů Okresní soutěže dospělých.

Více »
(pod)Vodník - Červenec 2023

(pod)Vodník - Červenec 2023

Nová terasa u kulturního domu. Zastupitelé jednali před prázdninami. V Rybništi se bude o něco lépe sportovat. Máme povolené dvě dopravní stavby. Nová ubytovací kapacita v obci. Co se u nás dělo - události PČR. Milostivé léto. TJ Tatran skončil čtvrtý. Červen se Soptíky. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »