Časopis

(pod)Vodník - Červen 2021

(pod)Vodník - Červen 2021

Info o lávce na Šébru. Tajenka stezky Dětského dne. Ze zasedání zastupitelstva. Proměna parčíku před úřadem. Rozšíření odstavné plochy na Hangáře. Stavba vodovodů v obci. Péče o zeleň. Představuje se Lužická rybka. ZOO Děčín děkuje. Obraz na míru od Školní družiny. Turnaj starých gard. Křížovka s tajenkou. Otevření ortopedické ambulance. Cestování s DÚKapkou. Činnost mladých hasičů. Tour de Feminin v roce 2021.

Více »
(pod)Vodník - Květen 2021

(pod)Vodník - Květen 2021

Hromadné očkování psů a koček. Dostaveníčko techniky v Rybništi. Z-Box. Zastupitelé se sešli v mimořádném termínu. Aktuální informace o očkování v Lužické nemocnici Rumburk. CETIN - leták, křížovka s tajenkou. Události PČR. Hasiči Rybniště dělají radost. Informace z naší školičky.

Více »
(pod)Vodník - Duben 2021

(pod)Vodník - Duben 2021

Zahájení stavebních prací v parku. Další etapa kulturáku zkolaudována. Letní svoz komunálního odpadu. Křížovka s tajenkou (o Klubu důchodců). Oprava fasády na škole. Nová služba na obecním webu - odstávky elektřiny. Pořízení obecního traktoru. Kácení dřevin na hřbitově. Zahájení sportovního rybolovu.

Více »
(pod)Vodník - Březen 2021

(pod)Vodník - Březen 2021

Pozvánka na Park plný vajíček. Informace o sčítání, domů a bytů v roce 2021. První letošní zasedání zastupitelstva. Jak se v naší obci nakládalo s odpadem. Anketa pro bývalou starostku a dva bývalé starosty. Rozloučení s běžkařskou sezónou. Výzva sběratele. North Bike půjčovna. Březnová křížovka s tajenkou na téma škola a speciální příloha od dětí ze ZŠ.

Více »
(pod)Vodník - Únor 2021

(pod)Vodník - Únor 2021

Něco o zimní údržbě... Dlouhodobá snaha o směnu pozemků s Lesy ČR úspěšně ukončena. Psalo se... 20.1.2004. O psích hovínkách. Výběr událostí PČR za listopad a prosinec. Školní rybník a bilancování uplynulé sezóny. Křížovka. Do Rybniště na běžky.

Více »
(pod)Vodník - Leden 2021

(pod)Vodník - Leden 2021

Rybnišťský (pod)Vodník je vydáván třicátým rokem! Shrnutí roku 2020. Krátce z posledního zasedání zastupitelů v roce 2020. Nová vlaková linka U9. Psalo se... Kácení v Nové Chřibské. Odpadové hospodářství v Rybništi. Zpráva o činnosti Jednotky SDH Rybniště za rok 2020. Samostatná příloha ZŠ a MŠ.

Více »
(pod)Vodník - Prosinec 2020

(pod)Vodník - Prosinec 2020

PF obce 2021! Informace ke svozu komunálního odpadu. Po třinácté se sešli zastupitelé obce. Obnova tůňky v Nové Chřibské. Obecní vánoční stromeček se rozsvítil. Rybniště uctilo památku padlých.

Více »
(pod)Vodník - Listopad 2020

(pod)Vodník - Listopad 2020

Cesta ke hřbitovu má nový povrch. Lávka na Šébru bude na jaře. Kalendářík obce 2021. Gratulace panu Ing. Janu Rýdlovi. Výběr z událostí Policie ČR. Vzpomínka na pana Karla Fialu. Péče o památník v Nové Chřibské. TJ Tatran Rybniště si už na podzim nezahraje. Zarybnění Školního rybníku.

Více »
(pod)Vodník - Říjen 2020

(pod)Vodník - Říjen 2020

Vítání občánků. Oslava dne seniorů se odsouvá. Krátce k jednání zastupitelstva obce. Volby 2020 v Rybništi. Rybniště má svoji turistickou vizitku. Rybniště zachrání další sakrální památku. Vznikly unikátní omalovánky. Nejmenší Soptící útočili. TJ Tatran Rybniště informuje.

Více »
(pod)Vodník - Září 2020

(pod)Vodník - Září 2020

Zahájení školního roku 2020/2021. Poděkování za provedené opravy ve škole. Pozvánka na den úcty ke stáří. Informace z Klubu důchodců. Informace o projektu nové zeleně, o rekonstrukci místní komunikace a související uzavírce. Krátce z Kulturního domu Rybniště. Otevření kláštera v Jiříkově pro Schrödingerův institut. O turistickém mostu na Šébru. Nabídka sociálních bytů. 11. ročník Cross Parkmaratonu. Zpráva soptíků z jejich srpnového soustředění. Pozvánka na VI. ročník soutěže mladých hasičů.

Více »