Časopis

Vodník - Červen 2017

Vodník - Červen 2017

Zastupitelstvo obce. Vítání občánků. Pozvánka na zasedání ZO. Klub důchodců. Tour de Feminin. Oznámení o uzavření knihovny. Společenská kronika. Prodej slepiček. Potravinová a materiální pomoc. Soptíci útočí. Sportovní hry. Zprávy ze ZŠ.

Více »
Vodník - Květen 2017

Vodník - Květen 2017

Stavění májky a pálení čarodějnic. Dětský den. Park plný vajíček. Klub důchodců. Zápis do ZŠ. Sběr víček pro Terezku. Policejní sloupek. Společenská kronika. Nabídky zaměstnání. Soptici v akci. Mas Český sever. Fotbalové dění. Prodej slepiček. Dění ve výjezdové jednotce hasičů.

Více »
Vodník - Duben 2017

Vodník - Duben 2017

Jak bude vypadat park u kostela? Veřejné zasedání Zastupitelstva obce. Pálení čarodějnic. Klub důchodců. Zpěváček. MAS Český sever. Jak se nakládalo s odpadem v obci v roce 2016. Poděkování Lužické nemocnice a polikliniky, a.s. Policejní sloupek. Společenská kronika. Otevření sezóny na Skolním rybníku. Prodej slepiček. Prodej známek na popelnice. První florbalový zápas FBC Tatran Rybniště. Uzavření knihovny.

Více »
Vodník - Březen 2017

Vodník - Březen 2017

Nová rybářská sezóna na Školním rybníku. Mše svatá. Nová otevírací doba hospody Kulturní dům. Park plný vajíček. Kompostéry zdarma. Informace z Klubu důchodců. Jarní tvoření. Základní škola. Policejní sloupek. Společenská kronika. Uzavření porodnice v Rumburku. Soptíci v akci. TJ Tatran Rybniště. Festival pro zdraví.

Více »
Vodník - Únor 2017

Vodník - Únor 2017

Činnost hasičů za rok 2016. Blížící se termín platby za nájem pozemků a poplatku ze psů. Pozvánka na ZO. Podpora začínajících podnikatelů. Kotlíkové dotace. Nová čísla Městského úřadu Varnsdorf. Aktuální otevírtací doba hospody Kulturní dům. Zprávy z Klubu důchodců. Plánované kluturní akce roku 2017. Prodej slepiček. Novoroční detox.

Více »
Vodník - Leden 2017

Vodník - Leden 2017

Jednání ZO. Rok 2016 v kostce. Ovce v Nové Chřibské. Změna otevírací doby hospody Kulturní dům. Dětský koutek v hospodě Kulturní dům. Policejní sloupek. Společenská kronika. Nová webová kamera v obci. Pozvánka na slavnostní předání nového vozu místním hasičům. Vánoční inspirace. Platby za nájem pozemků. Advent a vánoce 2016 v naší škole.

Více »
Vodník - Prosinec 2016

Vodník - Prosinec 2016

Zahájení adventu. Uzavření Obecního úřadu v Rybništi. Nová webová kamera v naší obci. Novoroční detox v Nové Chřibské. Nové ryby ve Školním rybníce. Doplňovačka od kulturní komise. Dění v naší ZŠ. Jednání ZO. Obchod s krmivy v Rybništi. Policejní sloupky. Nález munice nad bývalým Lágrem. Společenská kronika. Výsledky našich fotbalistů. Rybniště zabodovalo.

Více »
Vodník - Listopad 2016

Vodník - Listopad 2016

Slavnostní rozsvícení stromu. Předvánoční tvoření. Obnovený pomník obětem velké války v Rybništi. Policejní sloupek. Rekonstrukce kulturního domu. Den úcty ke stáří. Jak se volilo v Rybništi. Policejní sloupek. Práce po obci. Společenská kronika. Činnost Soptíků v novém školním roce. Výsledky našich fotbalistů. Prořezání průjezdného profilu místních komunikací. Rozvoz obědů z hospody Kulturní dům v Rybništi. Dění v naší ZŠ.

Více »
Vodník - Říjen 2016

Vodník - Říjen 2016

Zápis ze ZO. Den úcty ke stáří. Osobní gratulace k životním výročím. Nová střední škola ve Varnsdorfu. Podpora rekonstrukce školní družiny. Budoucnost Kulturního domu v Rybništi. Policejní sloupek. Společenská kronika. Regionální mobilita. Známky na popelnice. Opravená cesta za Velkasem. Úvod do fotbalové sezóny. Krátce z Vesnice roku 2016.

Více »
Vodník - Červenec 2016

Vodník - Červenec 2016

Vítání občánků. Bivoj se blíží. Kuturní dům je otevřen. Dotační úspěchy. Soptíci Rybniště. Policejní sloupek. Důchodci na výletě. Tolštějnské slavnosti. Prezentace obce trochu jinak. TJ Tatran Rybniště. Florbal v Rybništi.

Více »