Časopis

(pod)Vodník - Červen 2023

(pod)Vodník - Červen 2023

Povalový chodníček je hotov. Podáváme žádosti, využíváme dotace. Nové veřejné osvětlení. Obce Tolštejnska zavedly energetický management. Zelené okénko... aneb jak správně třídit a ukládat sklo. Vyzdobená čekárna. Nová aktivita na in-line okruhu. V altánu jsou lavičky. Realizace zpevněných ploch u kulturního domu. Výsledky zápasů TJ Tatran. Aktivní kroužek Giboni race Rybniště. Vydařený květen mladých hasičů. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Květen 2023

(pod)Vodník - Květen 2023

Přírodní zahrada u ZŠ a MŠ Rybniště. Zastupitelstvo jednalo také dubnu. Hromadné očkování psů a koček. Park plný vajíček. Edu-zastávka. Povalový chodník k Velkému rybníku. Ochutnej Ústecký kraj. Hřebenovka Českým Švýcarskem. Na Vlčí hoře hořelo. Pozvánky na akce - taneční zábava, sportovní dětský den, malý den za obnovu lesa, slavnostní otevření hřiště v Krásné Lípě, Rej čarodějnic a černokněžníků. Hasiči děkují za finanční podporu. Úspěchy rybnišťských dětí na soutěžích. Zlatá svatba v Rybništi. TJ Tatran telegraficky. Tour de Feminin se po roční pauze vrací. Deštivá soutěž soptíků. Fotbalový nábor. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Duben 2023

(pod)Vodník - Duben 2023

Zastupitelstvo se sešlo v březnu. Pozvánky na akce. Jas se v naší obci nakládalo s odpadem v roce 2022. Zelené okénko... aneb jak správně třídit a kam ukládat plasty a PET lahve. Druhá noc s Andersenem se vydařila. Senzační divadelníci z Děčína. Školní rybník slovy hospodáře. Rozpis zápasů Okresní soutěže dospělých - jaro 2023. Další cyklistická události v regionu. Rybnišťská náves se dále dotváří.

Více »
(pod)Vodník - Březen 2023

(pod)Vodník - Březen 2023

Zastupitelé jednali v únoru. Komplexní pozemkové úpravy v Rybništi. Školní rybník se napouští. Přehled ambulancí v nemocnici Rumburk. Zelené okénko aneb jak správně třídit... Pozvánky na akce. Rybnišťský masopust se vydařil. Obecní ples 2023. TJ Tatran zahajuje sezónu 8.4.. Výroční zpráva JSDH Rybniště. Pozor na železniční přejezdy. Zájezd na výstavu Zahrada Čech.

Více »
(pod)Vodník - Únor 2023

(pod)Vodník - Únor 2023

Volili jsme prezidenta ČR. Stání na místních komunikacích v rozporu se zákonem o pozemních komunikacích. Pozvánky na akce. Splatnost poplatku za psa a nájem z pronájmu pozemků v roce 2023. Zelené okénko aneb jak správně třídit... Nový rozměr sociální služby Osobní asistence. Kampaň Zkrotíme energie. K+M+B+ 2023. Pozemkové úpravy. Lednová výroční schůze v Klubu důchodců. Kontroly kotlů. Soptíci soutěžili v bazénu. Sbírka pro Diakonii Broumov. Informace ze školy.

Více »
(pod)Vodník - Leden 2023

(pod)Vodník - Leden 2023

PF 2023. Plánujeme další kulturní akce. Volby 2023. Co se u nás dělo aneb události Policie ČR za druhé pololetí. Informace o volbě nových předsedů do SPRŠ a DSOT. Plakát - Rybnišťský masopust. Nová Zelená úsporám Light. Omalovánky obce podruhé a trochu jinak. Fotky z akcí - Čertovská zábava, divadlo Královny, Vánoční koncert a besídka, koncert Kabát revival Varnsdorf. V prosinci byl schválen rozpočet obce na rok 2023. Přípravy na Tour de Feminin. Rybniště má stromy pod kontrolou. U nádraží vzniklo provizorní parkoviště. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Prosinec 2022

(pod)Vodník - Prosinec 2022

Rozsvícení vánočního stromečku; Kalendářík 2023; Reporty z akcí - Den úcty ke stáří, koncerty SEMAFORu, Svatý Martin, brigáda pod Hángárem, Vítání občánků, Předvánoční tvoření; Bude mít Rybniště novou čtvrť? Výlov Školního rybníka; Pozvánka - Vánoční koncert a obecní vánoční besídka; Datové schránky od 1.1.2023; Malí hasiči přispěli do sbírky; Běžky v Rybništi. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Listopad 2022

(pod)Vodník - Listopad 2022

Ustavující zastupitelstvo v Rybništi. Co se tady děje? Školní rybník pro rybáře v roce 2022 uzavřen. Pozvánka na brigádu pod Hangárem. Pomoc Českému Švýcarsku - ubytovací vouchery a doprava zdarma. Pozvánky na akce. TJ Tatran po podzimu čtvrtý. Samostatná příloha ZŠ a MŠ Rybniště.

Více »
(pod)Vodník - Říjen 2022

(pod)Vodník - Říjen 2022

Jak se volilo ve volbách do zastupitelstva obce. Zimní svozové období. Restaurace Kulturní dům otevírá. Poděkování voličům. Označení domů číslem popisným. Co řešilo zastupitelstvo obce na posledním zasedání ve volebním období 2018-2022. Panoptikum zářilo na prknech, co znamenají Rybniště. Výzva k ořezu keřů, stromů a dřevin. Dotace a žádosti, žádosti a dotace. Altán v parku. Soptíci o prázdninách. Soutěžní období začalo. Hry legrace a smíchu v Jiřetíně. TJ Tatran telegraficky. Přijímáte televizi přes anténu? Rozumovi na cestách - nový komiks o udržitelném cestovním ruchu v Národním parku České Švýcarsko.

Více »
(pod)Vodník - Září 2022

(pod)Vodník - Září 2022

Slavnostní zahájení školního roku. Milostivé léto je zpět. Pozvánka na ZO. Kulturní akce v Rybništi. Rybnišťský Bivoj. Požár v NP České Švýcarsko pohledem velitele SDH Rybniště. TJ Tatran po startu sezóny. Dětský běžecký závod Parkmaraton. Informace z naší školičky v samostatné příloze.

Více »