Sportovní rybolov na Školním rybníku

I v letošním roce budeme na našem rybníku provozovat „sportovní rybolov“ a to tradičně od 1. dubna do 30. listopadu.

Pro novou sezónu byl aktualizován rybářský řád a mírně upraven ceník povolenek.

Dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své příbuzné či známé, můžete zakoupit i letos. Poukazy jsou k dostání v hodnotách 200 Kč a 500 Kč a lze je zakoupit pouze na Obecním úřadu v Rybništi. Držitel poukazu si jej pak může směnit za povolenku/y na jakémkoliv prodejním místě povolenek. Směna je jednoduchá, z poukazu Vám bude odstřižen patřičný počet padesátikorunových dílů a podle ceny kupované povolenky si můžete cenový rozdíl doplatit. Poukazy je nutno použít v daném roce.

Prodejní místa povolenek zůstávají stejná jako v minulých letech. V pracovní době lze povolenky zakoupit na Obecním úřadu v Rybništi.

Veškeré o Sportovním rybolovu zde.