Sportovní rybolov na Školním rybníku

I v letošním roce budeme na našem rybníku provozovat „sportovní rybolov“ a to tradičně od 1. dubna do 30. listopadu.

Co se týče povolenek a ceníku, tak bylo provedeno několik změn navržených hospodářem a korigovaných zastupitelstvem. Drobných změn doznal rybářský řád, který byl dán do souladu s vyhláškou, kterou se provádí „zákon o rybníkářství, …“. Týká se např. doby lovu a některého názvosloví.

Dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své příbuzné či známé, můžete zakoupit i letos. Poukazy jsou k dostání v hodnotách 200 Kč a 500 Kč a lze je zakoupit pouze na Obecním úřadu v Rybništi. Držitel poukazu si jej pak může směnit za povolenku/y na jakémkoliv prodejním místě povolenek. Směna je jednoduchá, z poukazu Vám bude odstřižen patřičný počet padesátikorunových dílů a podle ceny kupované povolenky si můžete cenový rozdíl doplatit. Poukazy je nutno použít v letošním roce.

Prodejní místa povolenek se oproti loňskému roku rozrostla a to o prodejnu krmiv p. V. Richtera, kterou provozuje v č.p. 80 naproti uhelným skladům. Zde si můžete nově zakoupit i potřeby pro rybáře. Prodejní doba povolenek je dle otevírací doby obchodu. Ostatní prodejní místa zůstávají stejná jako v minulých letech. V pracovní době lze povolenky zakoupit na Obecním úřadu v Rybništi. V době od cca. 7 do 20 hod. u paní Kolářové v Rybništi č.p. 109 na přítokové straně rybníka. V době od cca. 8 do 21 hod. u hráze rybníka v domě č.p. 128 (Novákovi, Kašparovi).

Více informací o Sportovním rybolovu zde.