Zahájení školního roku 2020/2021

Pro všechny naše školáky a školačky začínal nový školní rok v úterý 1. září 2020 v 9 hod.. Úplně poprvé šlo do školy také devět prvňáčků (4 holčičky a 5 kluků). Sešli se v loni rekonstruované třídě a doplní lavice současných druháčků.

Přítomné uvítala milým slovem ředitelka paní Mgr. Martina Kočišová, připomněla, že si asi nikdo neuměl představit, že chodit do školy nebo na kroužky a být s kamarády není samozřejmé a že tyto okamžiky si musíme hýčkat jako křehkou květinku. Představila také učitelský kolektiv a třídní učitele ostatních tříd. Poděkovala zřizovateli za provedené opravy v budově školy i prostorách mateřské školy, za zkvaliňování materiálního vybavení. Místostarostka Bc. Petra Vojtěchová zmínila, že má velkou radost z osobního setkání s novými prvňáčky a velmi si přeje, aby ten strašák v podobě koronaviru zůstal jen strašákem a neohrozil aktivity školy a dětí. Předala také prvňáčkům drobný dáreček od obce a dárkový poukaz pro budoucí čtenáře do obecní knihovny.