Vítání nových občánků Rybniště v roce 2023

Ve velmi komorním složení jsme v sobotu 9.9.2023 přivítali dvě miminka mezi občánky naší obce.

Pozvání na slavnostní vítání, které se od roku 2014 koná v útulných prostorách naší mateřské školy, přijali rodiče Rozárky Tvrzníkové a Adámka Suchánka. Přítomné pozdravila a přivítala ředitelka paní Mgr. Martina Kočišová, program zpestřilo pěvecké vystoupení zpěvaček ze školního sborečku pod vedením učitelky paní Mgr. Jany Dašové.

Slavnostního proslovu k novým občánkům se ujala místostarostka paní Bc. Petra Vojtěchová, jejíž proslov končil přáním, aby si děti svoji rodnou obec zamilovaly a vždy se sem rády vracely.

Dětem byly obcí věnovány originální šité rybičky od Libuše Broklové ze Chřibské, drobný finanční obnos a květiny z dílny Simony Pohankové z Rybniště. Pózování panu fotografovi bylo trochu živější - no ne každý chce ležet na povel v postýlce. Na závěr slavnosti se rodiče zapsali do pamětní knihy.