Svařáček po roce neprovoněl Rybniště

Bohužel jsme v letošním roce museli oželet tradiční zahájení adventního času, které jsme měli na pátek 27.11.2020 plánováno.

Letos je všechno jinak... společně neprožijeme chvíle na koncertu v kostele, na prodejním jarmarku výrobků dětí ze školy, u slavnostního rozsvícení stromečku s ohňostrojem, u voňavého svařáčku, výborných vánoček z Klubu důchodců nebo propečených klobásek. Věříme, že si adventní čas naladíte se svými nejbližšími, ve svých domovech.

Obecní stromeček je ale připraven! Jeho instalace pod bedlivým dohledem dětí z mateřské školy a za bouřlivého potlesku školáků se povedla bezchybně. Obecní vánoční stromeček je ozdoben od dětí z družiny a rozsvítil se první adventní neděli v 17 hod..