Obecní ples 2022

V neobvyklém květnovém termínu (v sobotu 14.5.) proběhl - kvůli covidu dva roky odkládaný - obecní ples. Navázal na tradici obecních plesů, která skončila třináctým plesem již v roce 2005.

A ten letošní se také vydařil. Výborně hrála kapela Aura z Liberce, manželé Miluše a Jiří Vytlačilovi z Rybniště předvedli, jak se tančí latina. Během večera vystoupila skupina Ignis Iter se svojí světelnou show, která všechny uchvátila - hlavně závěrečné záření písmen R-Y-B-N-I-Š-T-Ě vyvolalo obrovský aplaus.

Pro návštěvníky plesu byla připravena bohatá tombola, která byla záhy vyprodána.

Děkujeme všem našim sponzorům a přispěvatelům: ARTIKON - rámování obrazů a výtvarné potřeby Rybniště; AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., pracoviště Rumburk; Daniel Bušo, elektro-obchod-služby Rumburk; Galli Distillery - rodinný lihovar Dolní Podluží; Hamerští, Rybniště; HERBY servis Rumburk; Homeopatie - Šárka Krulišová Rybniště; Infocentrum Chřibská; Jakub Němeček, Rybniště; Jindřiška Daňková, Rybniště; Jiřina Chroustovská, Rybniště; Lanové parky - Štěpán Heger Rybniště; Lenka Urban Richterová, Systém pro zdraví, Rybniště; Levná krmiva Rybniště; Lidová zahrada s.r.o. Varnsdorf; MANA čokoládovna Krásná Lípa; Město Rumburk; Město Varnsdorf; Nobilis Tilia s.r.o. Vlčí Hora; Obec Rybniště; Pivovar Kocour Varnsdorf; Renata Grusserová, Rybniště; Realsan Group SE Liberec; Simona Pohanková, Rybniště; Stavebniny Krajzinger Rybniště; TOS VARNSDORF a.s.; Uhelné sklady Rybniště; Varnsdorfské uzeniny s.r.o. Varnsdorf; Veverkovi, Horní Podluží; Vladimír Kříž, vodoinstalatérské práce Rumburk; Vojtěchovi, Rybniště; Vytlačilovi, Rybniště.

Na výzdobě sálu se podílel Balónkový baron Daniel Syrovátka a sponzorsky doladila stoly květinami paní Simona Pohanková. Vandej fotokoutek byl se svými rekvizitami k dispozici téměř po celou dobu plesu. O provoz baru se postaral kolektiv Klubovny Rybniště a o naši bezpečnost se postarali naši spolehliví hasiči.

Díky všem za úžasnou atmosféru!

Fotogalerie z průběhu večera od Vandej:

Vandej fotokoutek: