Přivítání prvňáčků 2017

V pondělí 4.9.2017 panovala v naší škole slavnostní nálada. V devět hodin byli očekáváni především malí prvňáčci, letos zaplní lavice v nové třídě (kde dosud byla družina) 8 chlapců a 1 dívka. Na tento výjimečný den se přišli podívat starší školáci, mnoho rodičů a dalších hostů.

Všechny vlídným slovem přivítala ředitelka školy Mgr. Martina Kočišová a představila stávající i nové posily učitelského sboru. K nastoupeným prvňáčkům promluvila také místostarostka Bc. Petra Vojtěchová a předala velký bonbon jako malý dárek od obce.

Po důležitých formalitách ve třídách se školáci a hosté přesunuli do podkroví, kde čekala na „rozbalení“ opravená družina. Úvodního slova se tentokrát ujal starosta Ing. Roman Forfera. Pak už se družinou nesl příjemný zvuk radosti a nadšení. Podle úsměvů na tvářích ocenili rekonstrukci prostor také rodiče.

Celé dopoledne nám pomohl na fotografiích zachytit fotograf Lukáš Černý z Děčína, spousta dalších fotografií bude zpřístupněna k prohlížení nebo stažení na webu obce. Nyní zveřejňujeme malý výběr.