Oslava "90"

Devadesát není málo, prožít je snad za to stálo, jste nejbohatší člověk mezi námi ne penězi, ale vzpomínkami. Váš poklad sice není zlatý, ale má hodnotu a je pro nás svatý. Nakouknout do něj nás trochu svádí, vidět tam třeba Vaše hříchy mládí. Ať Vám těch vzpomínek stále jen přibývá, ve zdraví, v radosti život Vám ubíhá. Do stovky chybí Vám jen malinký krok, tak si dnes oslavte svůj krásný rok!

Takto originálně popřály děti ze Základní školy Rybniště oslavenkyni paní Vlastě Kolářové z Rybniště k jejímu krásnému životnímu jubileu - 90 let.

Oslavu ve středu 17.ledna 2018 uspořádali členové Klubu důchodců v nově zrekonstruované, útulně zařízené klubovně a pozvání přijali také starosta obce Roman Forfera a místostarostka Petra Vojtěchová, kteří oslavenkyni předali za Obec Rybniště dárkovou tašku a květinu.

Návštěva dětí byla pro paní Vlastu Kolářovu velikým překvapením, ne však posledním. Odpolední oslavu příjemnil také harmonikář, s nimž si všichni s radostí zazpívali.