Děti v Rybništi oslavily svůj den pohádkovým lesem

V sobotu 2. června 2018 jsme společně s dětmi oslavili dětský den. Letos se děti prošly pohádkovým lesem. Na stanovištích se děti setkaly s Pipi dlouhou punčochou, přes překážky z lan se od hasičů dostaly velkému trpaslíkovi, od něj došly k vodníkovi. Pak na ně čekaly čarodějnice, indiánka, velká Vochomůrka červená, princ s princeznou, Elsa a Anna a japonská Gejša.

Informační den pro veřejnost

17.04.2019 Hledáte zaměstnání? Kde hledat uplatnění? Chcete pracovat v zahraničí nebo rekvalifikaci? Na tyto otázky můžete dostat odpověď na Informačním dnu pro veřejnost - 15. května 2019, který pořádá Úřad práce ČR v Rumburku.

Amatérské rybářské závody poprvé na Školním rybníku

15.04.2019 Obec Rybniště pořádá v sobotu 4. května 2019 na obecním Školním rybníku amatérské rybářské závody. Prezentace je od 6 do 7 hodin!

Veřejná vyhláška – Opatření obecné povahy

15.04.2019 Stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích - úplná uzavírka Křinického náměstí.