Pozvánky na zářijové akce v okolí

Oslavy 111 let Gymnázia Rumburk. Trh regionálních produktů jako doprovodná akce 5. ročníku Festivalu lokální ekonomiky. Mezinárodní loutkový festival v Dolní Poustevně a okolí. Svěcení kostela sv. Martina v Markvarticích.

Rumburské Gymnázium zve všechny absolventy, současné i budoucí studenty, jejich rodinné příslušníky a přátele školy na návštěvu do téměř všech koutů a zákoutí historické, ale přesto mladé školy, oslavit "tři jedničky", pobavit se na slavnostním galavečeru v Domě kultury Střelnice v Rumburku.  Oslavy se budou konat ve dnech 15. - 17. 9. 2017. Více na webových stránkách školy.

Na náměstí ve Chřibské v sobotu 16.  9.2017 od 10 do 17 hod. navštivte trh regionálních produktů, je připraven bohatý kulturní program, tvořivé dílny pro děti i dospělé. Více na webových stránkách zde.

Loutkový soubor Pomněnka a Město Dolní Poustevna pořadají ve dnech 22. - 24. 9. 2017 Mezinárodní loutkový festival. Do programu můžete nahlédnout zde.

V Markvarticích otevře své brány ke slavení mše svaté po více než padesáti letech obnovený a znovuzrozený kostel sv. Martina. Slavnost proběhne v sobotu 23. 9. 2017 od 9 hod., bližší program najdete zde.