Obecní kalendář 2019

Při příležitosti 125. výročí založení Základní školy v Rybništi, které si připomeneme a trochu více oslavíme v červnu 2019, jsme se rozhodli vydat první obecní kalendář. Poprvé byl k vidění i k zakoupení za symbolických 125,- Kč na Vánočním jarmarku ZŠ a MŠ Rybniště.

Na úvodním snímku pro kalendář se podílely děti a kolektiv školy. Záměrem bylo vytvořit číslovku "125" pomocí dětí. První focení ze žebříku multikáry tak trochu "hokuspokus" způsobem provedla paní místostarostka. Výsledek ale nebyl úplně uspokojivý. Druhého focení se ochotně ujal pan Petr Bergr a jupí - máme skvělou úvodní fotku!

Děkuji panu Jaromíru Chroustovskému za přípravu a manipulaci se žebříkem. Děkuji paní ředitelce i paní "Vych" za organizací dětí a dětem za jejich spolupráci!

A díky reklamní agentuře AWP Media s.r.o. z Varnsdorfu za skvělou práci!

Věříme, že vám bude kalendář dělat v příštím roce radost.

Petra Vojtěchová, místostarostka

PS: Pár výtisků je ještě na Obecním úřadě k zakoupení.